Select Page

WOLONTARIAT NAUCZYCIELSKI ZA GRANICĄ

Weź udział w wolontariacie nauczycielskim ucząc dzieci w najpiękniejszych i najbardziej oddalonych miejscach na ziemi, gdzie szkoły są często przepełnione, a nauczycieli brakuje. 

Możesz zaangażować się między innymi w:

  • Wolontariat z młodymi mnichami w Laosie
  • Wolontariat nauczycielski w szkole podstawowej na Kostaryce
  • Wolontariat w charakterze wykwalifikowanego nauczyciela TEFL w Tajlandii


Nauczanie to wyjątkowy obszar ludzkiej aktywności. Jak żaden inny zawód daje możliwość wpływu na przyszłe pokolenia. Jako nauczyciel będziesz kształtował życie swoich uczniów, otwierał przed nimi możliwości. Chociaż nasze wolontariaty nauczycielskie cieszą się spora popularnością wśród osób pracujących, to z otwartymi rękoma przyjmujemy także studentów. Mogą oni liczyć na zaliczenie swoich obowiązkowych praktyk wakacyjnych w ramach stażu nauczycielskiego.  Sprawdź nasze wolontariaty nauczycielskie w tych nowych lokalizacjach: Ghana, Peru i Kambodża.

Miej na uwadze, że każdy realizowany przez nas program z dziećmi podlega regułom określonym w dokumencie Child and Vulnerable Adult Protection Policy. To zestaw zasad dotyczących ochrony dzieci, które wdrażamy w każdym programie. W ramach tej polityki wszyscy uczestnicy wolontariatów z dziećmi są zobowiązani do przedstawienia nam zaświadczenia o niekaralności.

NASZ WPŁYW

Wolontariusze GVI odgrywają istotną rolę w sukcesie i długoterminowej stabilności naszych projektów edukacyjnych. Dzięki wsparciu naszych wolontariuszy, GVI i nasze organizacje partnerskie są w stanie zapewnić dzieciom bezpieczne środowisko nauki, wsparcie, nadzór oraz pomoc nauczycielską w zakresie różnych przedmiotów, w tym angielskiego, matematyki, sztuki i sportu.

NASZE FILMY I RELACJE BYŁYCH WOLONTARIUSZY

ARTYKUŁY POWIĄZANE

22 Apr How to cultivate environmental [...]

Schools have a responsibility towards our future leaders to cultivate environmental awareness in schools.

22 Apr How to cultivate environmental [...]

Schools have a responsibility towards our future leaders to cultivate environmental awareness in schools.

NASZE PROGRAMY