Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

WOLONTARIAT PRZY OCHRONIE ŚRODOWISKA MORSKIEGO

 

Wybierz się na wolontariat przy ochronie środowiska morskiego na Fidżi, do Meksyku, Tajlandii czy na Seszele! Poświęć swój czas i umiejętności aby pomóc zebrać istotne dane o rzadkich gatunkach żółwi morskich od momentu złożenia jaj, aż do momentu, gdy małe żółwie robią pierwsze kroki w kierunku morza. Przeprowadzaj badania lokalnych gatunków koralowców i ryb, wreszcie zyskaj kwalifikacje nurkowe PADI!

Oprócz podstawowych kursów nurkowych w systemie PADI, GVI oferuje również Profesjonalne Szkolenia Nurkowe i międzynarodowe staże morskie w celu zdobycia praktycznego doświadczenia, które przyczynią się do rozwoju zawodowego i zwiększa możliwości zatrudnienia w przyszłości. Ciesz się naszym światowej klasy szkoleniem, które otworzy Ci drzwi do pracy w branży nurkowej.

Jeśli interesuje Cię biologia morza i wyzwania związane z jej ochroną, w GVI znajdziesz program dla siebie. Niezależnie od tego, czy na wolontariat wybierzesz się w trakcie wakacji szkolnych czy studenckich, w trakcie gap year czy robiąc sobie urlop, będziesz zaangażowany w ważne działania związane z ochroną środowiska. Możesz wziąć udział w pozostałych naszych wolontariatach, takich jak: opieka nad zwierzętami, opieka zdrowotna, nauczanie, budownictwo oraz sport. Możesz także wziąć udział w stażu z dziedziny ochrony środowiska morskiego.

NASZ WPŁYW

Nasze projekty ochrony środowiska morskiego koncentrują się na działaniach w ekosystemach morskich zagrożonych dewastacją i  poprzez badania oraz działania prewencyjne. Pracujemy także nad zapewnieniem edukacji wśród społeczności lokalnych, pomagając im wdrażać długoterminowe, podejście do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie dane zebrane przez  wolontariuszy są wykorzystywane przez naszych partnerów i samorządy lokalne w celu ulepszenia polityki ochrony środowiska morskiego i przyczynienia się do długoterminowego przetrwania raf dla przyszłych pokoleń.

NASZE FILMY I RELACJE BYŁYCH WOLONTARIUSZY

ARTYKUŁY POWIĄZANE

01 Jan

Jedź z GVI na wolontariat Ochrony Środowiska Morskiego. Pomagaj nam realizować projekty na rzecz przyrody na Fidżi, w Meksyku, [...]

01 Jan

Jedź z GVI na wolontariat Ochrony Środowiska Morskiego. Pomagaj nam realizować projekty na rzecz przyrody na Fidżi, w Meksyku, [...]

NASZE PROGRAMY