Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

WOLONTARIAT Z OPIEKI ZDROWOTNEJ ZA GRANICĄ

 

Jedź na wolontariat z projektów opieki zdrowotnej na całym świecie i pomagaj społecznościom uzyskać dostęp do czystej wody, lepszych warunków sanitarnych i wiedzy na tematy zdrowotne w obszarze żywienia oraz HIV / AIDS.

Nasze projekty w zakresie opieki zdrowotnej często przyciągają wykwalifikowanych wolontariuszy, ale bądź spokojny, chociaż wcześniejsze doświadczenie jest korzystne, nie jest konieczne. Nasze programy opieki zdrowotnej są otwarte dla wszystkich ludzi, od osób przerywających karierę zawodową po studentów, którym oferujemy możliwość zaliczenia obowiązkowej praktyki wakacyjnej.

Jeżeli medycyna to tylko jedna z dziedzin, które Cię fascynują, dołącz do naszych projektów rozwoju społeczności lokalnych lub projektów ochrony przyrody i środowiska morskiego, wolontariatu z dziećmi, nauczania, opieki nad zwierzętami, budownictwa lub programów sportowych.

Należy mieć na uwadze, że GVI wdrożyło zasady ochrony dzieci i podatnych na zagrożenia dorosłych, które są częścią każdego naszego projektu. W związku z czym każdy uczestnik będzie zobowiązany przedstawić zaświadczenie o niekaralności wydane przez Krajowy Rejestr Karny.

NASZ WPŁYW

GVI’s volunteers play a vital part in the success and sustainability of our healthcare programmes. Without volunteer support, we would be unable to continue making a difference in these communities. Through setting up clinics, providing access to clean water and sanitation, educating local communities and providing capacity, we can make long-term positive impacts on the health of disadvantaged communities.

FILMY & HISTORIE WOLONTARIUSZY

POWIĄZANE ARTYKUŁY

19 Apr The One Philosophy Every [...]

We look at servant leadership in volunteering abroad.

19 Apr The One Philosophy Every [...]

We look at servant leadership in volunteering abroad.

NASZE PROJEKTY