Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

WOLONTARIAT W RPA

11 języków urzędowych, 8 miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i 70% gatunków roślin endemicznych w Cape Floral Kingdom, a co równie ważne, wolontariat w Republice Południowej Afryki oferuje niesamowitą okazję do nawiązania bliższych kontaktów z „Rainbow Nation” – mieszkańcami tego wyjątkowego kraju i wywarcia tam trwałego wpływu.

Główne miasta w RPA rozwijały się szybko w ciągu ostatnich 20 lat, jednak nadal istnieje wiele problemów związanych z ochroną środowiska i rozwojem społeczności. 

Wolontariat z GVI w trakcie gap year lub wakacji z wolontariatem pozwoli przeżyć wyjątkowa przygodę pomagając w  projektach Ochrony Dzikiej Przyrody, Opieki nad dziećmi, Nauczania czy Ochrony Zdrowia. Sprawdź wszystkie możliwości wolontariatu w Afryce.

GDZIE DZIAŁAMY W AFRYCE POŁUDNIOWEJ?

W Republice Południowej Afryki GVI prowadzi dwie bazy.
Działalność społeczną w malowniczej nadmorskiej wiosce Gordon's Bay, położonej 45 minut od Kapsztadu, gdzie nasi wolontariusze z pracują w ośrodku edukacyjnym pomagając w nauczaniu, opiece zdrowotnej lub budownictwie. 

GVI nie wspiera, ani nie realizuje wolontariatów w sierocińcach i domach dziecka. Wspieramy globalną inicjatywę ChildSafe. Każdy realizowany przez nas program z dziećmi podlega regułom określonym w dokumencie  Child and Vulnerable Adult Protection Policy. To zestaw zasad dotyczących ochrony dzieci, które wdrażamy w każdym programie. W ramach tej polityki wszyscy uczestnicy wolontariatów z dziećmi są zobowiązani do przedstawienia nam zaświadczenia o niekaralności.  

Możesz zaangażować się także w nasze projekty ochrony przyrody, które realizujemy w Limpopo. To wyjątkowy obszar przyrodniczy, gdzie żyją zwierzęta z tak zwanej Wielkiej Piątki: lew, lampart, nosorożec, słoń i bawoł. 

Możesz odwiedzić także naszą bazę praktyk biznesowych w Philippi, gdzie będziesz współpracować z lokalnymi startupami. Będziesz uczestniczyć w procesach projektowania i wdrażania skutecznych strategii w złożonym środowisku wysokiego ryzyka.

NASZE FILMY I RELACJE BYŁYCH WOLONTARIUSZY

ARTYKUŁY POWIĄZANE

23 Mar What to expect from the [...]

Make an impact while you’re in high school. Here is what you can look forward to on the best high school volunteer abroad [...]

19 Mar A modern gap year definition

Not sure what taking a gap year means? We’ve got you covered with a definition and different types of gap years you can choose [...]

12 Mar Six volunteer abroad [...]

As a teen volunteer you can make a real impact, not only on the projects, but on your own personal growth and development.

NASZE PROGRAMY W RPA