Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

WOLONTARIAT ZA GRANICĄ DLA STUDENTÓW

Każdego roku GVI wysyła w świat ponad 1000 studentów, którzy dołączają do naszych programów rozsianych po całej plancie. Wolontariat studencki jest szczególnie popularny wśród młodych ludzi, którym nie obca jest potrzeba pomocy, ale także chęć poznania nowych kultur, nawiązania międzynarodowych znajomości, a także sprawdzenia swoich umiejętności zawodowych.  

Nasze programy są przeznaczone dla studentów-wolontariuszy o różnych zainteresowaniach. Bez względu na to, czy szukasz przygody, czy chcesz poprawić swoje szanse na zatrudnienie prezentując swoje międzynarodowe doświadczenie, mamy dla Ciebie idealny program. Międzynarodowe doświadczenie pokazuje potencjalnym pracodawcom, że jesteś w stanie wyjść ze swojej strefy komfortu i poradzić sobie z sytuacjami, które niekoniecznie spotkasz w swoim kraju. To z kolei świadczy o dojrzałości czyniąc cię lepszym kandydatem do zatrudnienia.

Wolontariat za granicą z GVI pozwoli Ci rozwijać się dzięki nowym doświadczeniom oraz uczeniu się „miękkich umiejętności. Nabędziesz umiejętności społeczne, komunikacyjne, nauczysz się pracy zespołowej, odpowiedzialność oraz etyki pracy, które pozwolą ci lepiej współdziałać i pracować w profesjonalnym otoczeniu.

PROGRAMY WOLONTARIATU DLA STUDENTÓW

Wolontariat za granicą to sprawdzony sposób na poprawienie CV i sprawienie, że podanie o pracę stanie się wyjątkowe. Będąc studentem-wolontariuszem, doświadczysz wymiany kulturalnej, zdobędziesz większą pewność siebie i praktyczne doświadczenie zawodowe. Wyróżnisz się z tłumu przed potencjalnymi pracodawcami.

MIĘDZYNARODOWE STAŻY DLA ROZWOJU KARIERY

Nasze programy pozwalają studentom zobaczyć świat, oferując jednocześnie nieocenione możliwości rozwoju kariery. GVI oferuje wyjątkowe międzynarodowe staże w lokalizacjach na całym świecie, trwające od 6 do 24 tygodni.  Sam decydujesz o długości swojego pobytu. 

Oferujemy możliwości odbycia stażu w wielu dziedzinach. Obejmują one zdobywanie wiedzy w zakresie międzynarodowego biznesu, rozwijania technik badawczych w zakresie ochrony dzikiej przyrody lub ochrony środowiska morskiego, zdobywanie doświadczeń kulturowych, upodmiotowieniu kobiet oraz nauczaniu. Stażyści otrzymują spora dawkę praktycznych doświadczeń, które wpływają na ich przyszłą karierę, a jednocześnie przyczyniają się do rozwiązywania kluczowych problemów globalnych w różnych dziedzinach.

Wszystkie nasze programy stażowe zawierają

  • Kurs przywództwa GVI (GVI Leadership Training Course)
  • Obszerne szkolenie terenowe i sprzęt
  • Kompleksową opiekę mentorską i uznawane na całym świecie kwalifikacje
  • Zestaw zaleceń zawodowych po ukończeniu kursu,
  • Potencjalną możliwość zatrudnienia w GVI lub w wybranych organizacjach partnerskich.

PODRÓŻOWANIE

GVI oferuje wiele opcji wolontariatu za granicą, gdzie można doświadczyć życia niedostępnego dla zwykłych turystów. Podróżując do egzotycznej Tajlandii lub lasów deszczowych Kostaryki, aby wspólnie pracować przy ochronie przyrody czy nauczaniu. Lub odwiedzając urzekający Kapsztad w Południowej Afryce, aby pracować nad upodmiotowieniem kobiet i rozwojem społeczności lokalnych. Udział w wolontariacie za granicą to prawdziwie zanurzenie w lokalnej kulturze. To możliwość  degustacji lokalnych potraw, obserwowanie tradycyjnych ceremonii czy nauka lokalnego dialektu.

UZYSKAJ ZALICZENIE PRAKTYK NA UCZELNI

Jeśli studiujesz i jesteś zobowiązany do realizacji wakacyjnych praktyk aby zaliczyć Twój rok akademicki, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci uzyskać zaliczenie! Nasze wolontariaty nie tylko dają Ci możliwość nauki praktycznych umiejętności, ale mogą również zostać zaliczone przez Twoją uczelnie jako część obowiązkowych praktyk wakacyjnych.

NASZE PROGRAMY