Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

UNDER 18 - WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY ZA GRANICĄ

UNDER 18 - WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY ZA GRANICĄ

Nie ukończyłeś 18 lat, ale chcesz pracować jako wolontariusz za granicą? Jesteś w dobrym miejscu! Co roku wysyłamy w świat tysiące nastolatków na specjalnie przygotowane dla nich wolontariaty młodzieżowe – Under 18.  
Wolontariat dla młodzieży za granicą to nieoceniona okazja dla uczniów szkół średnich, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w wybranej dziedzinie i zanurzyć się w nowej kulturze i środowisku. Przedefiniowaliśmy programy wolontariatów dla nastolatków, kładąc duży nacisk nie tylko na niesienie pomocy, ale także na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy poprzez doświadczenie w terenie. Wolontariat za granicą w młodym wieku pomaga lepiej zrozumieć świat, jego problemy i sposoby ich rozwiązywania. Co równie istotne, szczególnie w przypadku uczniów kandydujących na uniwersytety zagraniczne,  uczelniane komisje rekrutacyjne bardzo pozytywnie postrzegają taką formę aktywności młodych ludzi, która wyróżnia ich na tle pozostałych kandydatów na studia. Nasze wakacyjne wolontariaty dla młodzieży pozwalają uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie w Wielkiej Brytanii poprzez współpracującą z nami organizację ASDAN, która przyznaje naszym uczestnikom University Award by ASDAN – wyróżnienie brane pod uwagę w aplikacjach na uczelnie wyższe realizowane za pośrednictwem UCAS .

Celem naszych Wolontariatów dla młodzież jest stworzenie warunków do

  • realizacji wolontariatu za granicą w sposób całkowicie bezpieczny i przewidywalny
  • zanurzenia młodych ludzi w środowisko międzykulturowe, którego w przyszłości mogę spodziewać się na uczelni oraz w pracy
  • treningu twardych umiejętności związanych z dziedziną wolontariatu
  • przeżycia wyjątkowej przygody i nawiązania międzynarodowych przyjaźni.

Mając mniej niż 18 lat możesz wybierać spośród wielu dziedzin wolontariatu zagranicznego. Możesz wziąć udział w takim programie zarówno indywidualnie, jak i w grupie z koleżankami i kolegami z klasy. Świat czeka na odkrycie, a nasze wolontariaty dla młodzieży za granicą zabiorą Cię w niezwykłe i inspirujące miejsca! Wolontariaty organizowane są w Afryce, Azji, Europie, Ameryce Łacińskiej
i Australazji.

LETNI WOLONTARIAT GRUPOWY

Jeśli jesteś nauczycielem szukającym możliwości wolontariatu dla grup młodzieżowych, zawsze możesz wybrać nasze letnie programy wolontariatu grupowego dla uczniów szkół średnich.

GAP YEAR

Dla wszystkich żądnych przygód, którzy poszukują nowych doświadczeń osobistych  i zawodowych przed wyborem studiów lub w ich trakcie, GVI ma coś specjalnego! Spójrz na nasze programy gap year.

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Programy wolontariatu zagranicznego GVI dla osób w wieku od 15 do 17 lat przestrzegają surowych wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie programy dla nastolatków zapewniały każdemu uczestnikowi najlepsze doświadczenie wolontariatu! Rodzice i opiekunowie mogą pobrać nasz pakiet informacyjny tutaj.

DOWIEDŹ SIĘ WSZYSTKIEGO O NASZYCH WOLONTARIATACH MŁODZIEŻOWYCH UNDER 18

NASZE WOLONTARIATY MŁODZIEŻOWE