Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

UNDER 18 - WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY ZA GRANICĄ

Wolontariat dla młodzieży za granicą to okazja dla uczniów szkół średnich na zdobycie praktycznego doświadczenie w wybranej dziedzinie i zanurzenia się w nowej kulturze i środowisku. Co roku GVI wysyła w świat tysiące nastolatków na specjalnie przygotowane dla nich wolontariaty młodzieżowe – Under 18. Projekty te realizowane są w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji i Europie.

Przedefiniowaliśmy programy wolontariatów dla nastolatków, kładąc duży nacisk nie tylko na niesienie pomocy, ale także na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy poprzez doświadczenie w terenie. Wolontariat za granicą w młodym wieku pomaga lepiej zrozumieć świat, jego problemy i sposoby ich rozwiązywania. Co równie istotne, szczególnie w przypadku uczniów kandydujących na uniwersytety zagraniczne,  uczelniane komisje rekrutacyjne bardzo pozytywnie postrzegają taką formę aktywności młodych ludzi, która wyróżnia ich na tle pozostałych kandydatów na studia. Nasze wakacyjne wolontariaty dla młodzieży pozwalają uzyskać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym na wyższe uczelnie w Wielkiej Brytanii poprzez współpracującą z nami organizację ASDAN, która przyznaje naszym uczestnikom University Award by ASDAN – wyróżnienie brane pod uwagę w aplikacjach na uczelnie wyższe realizowane za pośrednictwem UCAS .

W każdym realizowanym  przez nas programie pracownicy GVI będą towarzyszyć Ci nasi pracownicy, aby upewnić się, że jesteś bezpieczny . Zdrowie i bezpieczeństwo w naszych programach jest najważniejsze. Śledź organizowane przez nas wydarzenia, aby być na bieżąco!

UWAGA: Akceptujemy płatności kartą kredytową.

WYBIERZ SWÓJ PROJEKT WOLONTARIATU DLA MŁODZIEŻY

Wolontariat dla młodzieży

Weź udział w naszych projektach przygotowanych specjalnie z myślą o młodzieży. Kwestię bezpieczeństwa i zdobywania praktycznego doświadczenia odgrywają największa rolę przy ich organizacji. 

 

 

Wycieczki szkolne za granicą

Nasze programy dla grup szkolnych są zaprojektowane tak, aby młodzi ludzi mogli doświadczyć kontrastów i sprzeczności, tak charakterystycznych dla wielu obszarów na świecie