Select Page

Wolontariat w Laosie

Odkryj starożytny kraj Laosu, zgłaszając się do GVI na projekty wspierające rozwój społeczności w mieście Luang Prabang.

Chociaż turystyka wzrosła w Laosie w ostatnich latach, to miejsce wciąż jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie i w dużej mierze opiera się na rolnictwie. Poprzez wolontariat w Laosie z GVI możesz wspierać projekty, które mają na celu wywarcie długoterminowego wpływu na życie i przyszłość lokalnej społeczności lokalnej.

W programie obejmującym ochronę mórz i dzikiej przyrody, opiekę nad dziećmi, opiekę nad zwierzętami, opiekę zdrowotną oraz nauczanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Spędź rok przerwy, przerwę w karierze lub wakacje w wolontariacie, odkrywając krainę bogatą w kulturę i bogato zdobione świątynie, ucząc angielskiego młodych mnichów buddyjskich lub uczestnicząc w wolontariacie z dziećmi przy różnych inicjatywach związanych z opieką nad najmłodszymi.

Jeśli masz od 14 do 17 lat, możesz też wziąć udział w naszym programie wolontariatu przeznaczonego dla osób poniżej 18 roku życia jako wolontariusz i przeżyć przygodę w Laosie. GVI oferuje również ekscytujące programy w innych krajach azjatyckich, takich jak Tajlandia, Nepal i Indie.

GVI nie wspiera wolontariatu w sierocińcach. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze stanowisko w sprawie wolontariatu dla domów dziecka. Wspieramy również ChildSafe (globalną inicjatywę ochrony dzieci) i regularnie sprawdzamy naszą kompleksową politykę ochrony dzieci i osób dorosłych w trudnej sytuacji. Wszyscy nasi pracownicy i uczestnicy są zobowiązani do przeprowadzenia kontroli policyjnej przed uczestnictwem w danym programie, a po przyjeździe do kraju goszczącego organizowane są szkolenia w zakresie ochrony dzieci. Chronimy również dzieci przed zagrożeniami cybernetycznymi i rzeczywistymi, dbając o to, aby nasz marketing był zgodny z najlepszymi praktykami ochrony najmłodszych.

W ramach polisy uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia kontroli DPS, odprawy policyjnej lub krajowego sprawdzania przeszłości w razie potrzeby oraz do przestrzegania polisy.

Gdzie GVI działa w Laosie

Jeśli zgłosisz się jako wolontariusz w Laosie, twój świat zostanie na zawsze zmieniony, przygotuj się na duchowe i zmieniające życie doświadczenie. Nasza baza znajduje się w Luang Prabang, spokojnym miasteczku położonym wzdłuż rzeki Mekong.

Połączenie francuskiej i azjatyckiej kultury oraz uroku tworzą cudowną scenerię do przeżycia wyjątkowej kultury. Pomóż nam podnieść jakość i dostęp do edukacji, umożliwiając miejscowym mieszkańcom zwiększenie ich przyszłych możliwości zatrudnienia oraz poprawę jakości życia dla nich samych i ich rodzin.

Okoliczne wzgórza zawierają tradycyjne wioski, wodospady i inne malownicze przyjemności.

FILMY & RELACJE Z WOLONTARIATÓW

POWIĄZANE ARTYKUŁY

17 Jan Top seven internship [...]

Make the most of your intern experience. Consider these internship abroad advantages when deciding whether to intern at home [...]

08 Jan How UN Sustainable Development [...]

Goal 4 of the United Nations Sustainable Development Goals , Quality Education, feeds into many other goals. Because it affects [...]

31 Dec The top ten volunteer [...]

Volunteer projects for 2020 have amazing opportunities for your year ahead. Take a look at our top ten volunteer projects [...]

Nasze Programy w Laosie