Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

Wolontariat w Laosie

Odkryj starożytny kraj Laosu, zgłaszając się do GVI na projekty wspierające rozwój społeczności w mieście Luang Prabang.

Chociaż turystyka wzrosła w Laosie w ostatnich latach, to miejsce wciąż jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie i w dużej mierze opiera się na rolnictwie. Poprzez wolontariat w Laosie z GVI możesz wspierać projekty, które mają na celu wywarcie długoterminowego wpływu na życie i przyszłość lokalnej społeczności lokalnej.

W programie obejmującym ochronę mórz i dzikiej przyrody, opiekę nad dziećmi, opiekę nad zwierzętami, opiekę zdrowotną oraz nauczanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Spędź rok przerwy, przerwę w karierze lub wakacje w wolontariacie, odkrywając krainę bogatą w kulturę i bogato zdobione świątynie, ucząc angielskiego młodych mnichów buddyjskich lub uczestnicząc w wolontariacie z dziećmi przy różnych inicjatywach związanych z opieką nad najmłodszymi.

Jeśli masz od 14 do 17 lat, możesz też wziąć udział w naszym programie wolontariatu przeznaczonego dla osób poniżej 18 roku życia jako wolontariusz i przeżyć przygodę w Laosie. GVI oferuje również ekscytujące programy w innych krajach azjatyckich, takich jak Tajlandia, Nepal i Indie.

GVI nie wspiera wolontariatu w sierocińcach. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze stanowisko w sprawie wolontariatu dla domów dziecka. Wspieramy również ChildSafe (globalną inicjatywę ochrony dzieci) i regularnie sprawdzamy naszą kompleksową politykę ochrony dzieci i osób dorosłych w trudnej sytuacji. Wszyscy nasi pracownicy i uczestnicy są zobowiązani do przeprowadzenia kontroli policyjnej przed uczestnictwem w danym programie, a po przyjeździe do kraju goszczącego organizowane są szkolenia w zakresie ochrony dzieci. Chronimy również dzieci przed zagrożeniami cybernetycznymi i rzeczywistymi, dbając o to, aby nasz marketing był zgodny z najlepszymi praktykami ochrony najmłodszych.

W ramach polisy uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia kontroli DPS, odprawy policyjnej lub krajowego sprawdzania przeszłości w razie potrzeby oraz do przestrzegania polisy.

Gdzie GVI działa w Laosie

Jeśli zgłosisz się jako wolontariusz w Laosie, twój świat zostanie na zawsze zmieniony, przygotuj się na duchowe i zmieniające życie doświadczenie. Nasza baza znajduje się w Luang Prabang, spokojnym miasteczku położonym wzdłuż rzeki Mekong.

Połączenie francuskiej i azjatyckiej kultury oraz uroku tworzą cudowną scenerię do przeżycia wyjątkowej kultury. Pomóż nam podnieść jakość i dostęp do edukacji, umożliwiając miejscowym mieszkańcom zwiększenie ich przyszłych możliwości zatrudnienia oraz poprawę jakości życia dla nich samych i ich rodzin.

Okoliczne wzgórza zawierają tradycyjne wioski, wodospady i inne malownicze przyjemności.

POZNAJ ZESPÓŁ - Senior Field Management

Jill Walker

Deputy Director of Programs
Meet GVI’s Jill,also known by her rap name, Rainmaker, or her spiritual name, Field Whisperer. Her journey with GVI began back in 2007 as Thailand's Country Director, where she helped set up GVI’s first TEFL program!

Now she is based in Chaing Rai, Thailand. Jill's role involves providing support for all of our programs around the world. Working closing with each base, she looks to identify and manage any issues that occur so GVI are able to offer the best programs possible.

FILMY & RELACJE Z WOLONTARIATÓW

POWIĄZANE ARTYKUŁY

03 Mar Ten summer volunteer [...]

Make the most of your summer vacation. Learn more about GVI’s exciting summer volunteer opportunities for teens. 

17 Jan Top seven internship [...]

Make the most of your intern experience. Consider these internship abroad advantages when deciding whether to intern at home [...]

08 Jan How UN Sustainable Development [...]

Goal 4 of the United Nations Sustainable Development Goals , Quality Education, feeds into many other goals. Because it affects [...]

Nasze Programy w Laosie