Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

Wolontariat w Grecji

Zostań wolontariuszem w Grecji dzięki GVI i przygotuj się na doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz!

Żadne inne miejsce na świecie nie ma tak różnorodnego krajobrazu na tak niewielkim obszarze. Grecja ma wszystko – począwszy od egzotycznych wysp i białych plaż, a skończywszy na ośnieżonych górach.

Bez względu na to, czy jesteś w Europie w przerwie kariery zawodowej lub nauce, czy też nie masz ukończonych 18 lat i chcesz przeżyć coś nowego, zgłoś się do Grecji i pomóż w ochronie zagrożonych żółwi karetta w jednym z ich najważniejszych miejsc lęgowych w regionie.

GVI od dwóch dekad prowadzi projekty wolontariackie na całym świecie – w tym także w Grecji.

Jesteśmy dumni z naszego podejścia do ustanawiania długoterminowych i zrównoważonych projektów, w których zawsze konsultujemy się z lokalną społecznością przede wszystkim w celu ustalenia ich potrzeb. Dzięki wsparciu wolontariuszy wspólnie pracujemy, aby osiągnąć te cele.

Gdzie GVI działa w Grecji?

Podróżuj nad Morze Śródziemne i zgłaszaj się na ochotnika do żółwi w Grecji. Nasza strona projektu znajduje się 10 minut spacerem od wioski Giannitsochori, małej i tradycyjnej wioski oraz znanego kurortu nadmorskiego z niesamowitymi greckimi historycznymi ruinami w pobliżu. Uczestnicy robią różnicę, oszczędzając zagrożone żółwie kłusaków, które gniazdują na białych piaszczystych plażach Giannitsochori. Przyjdź, pomóż nam rejestrować aktywność lęgową i chronić pisklęta przed drapieżnikami podczas ich pierwszej podróży do oceanu, co w istotny sposób wpływa na ochronę populacji.

FILMY & RELACJE Z WOLONTARIATÓW

POWIĄZANE ARTYKUŁY

23 Mar What to expect from the [...]

Make an impact while you’re in high school. Here is what you can look forward to on the best high school volunteer abroad [...]

12 Mar Six volunteer abroad [...]

As a teen volunteer you can make a real impact, not only on the projects, but on your own personal growth and development.

03 Mar Ten summer volunteer [...]

Make the most of your summer vacation. Learn more about GVI’s exciting summer volunteer opportunities for teens. 

Nasze programy w Grecji