Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

STAŻE ZAWODOWE ZA GRANICĄ

 

GVI oferuje wyjątkowe międzynarodowe praktyki i staże zawodowe w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie oraz Australazji trwające od 6 do 24 tygodni.

Staże międzynarodowe GVI zapewniają studentom ogrom praktycznych doświadczeń zawodowych. Doświadczenia te wpływają na rozwój ich przyszłej kariery, a także przyczyniają się rozwiązywania kluczowych problemów globalnych. Udział w Stażu za granicą to także świetny sposób na zdobycie tak potrzebnego doświadczenia zawodowego, odkrycie nowych kultur oraz doświadczenie innego sposobu życia.

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego udział w Stażu za granicą jest najlepszym rozwiązaniem dla przyszłego rozwoju Twojej kariery! Nasze staże, ukierunkowane są w szczególności na rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i umiejętności przywódczych. Zapewnią studentom nie tylko rzeczywiste doświadczenie zawodowe kształtujące twarde umiejętności, ale również możliwość poprawienia swoich umiejętności miękkich, takich jak płynność międzykulturowa tak ważna w świecie dzisiejszych globalnych firm. Wielu studentów bierze udział w naszych stażach międzynarodowych przed wyborem kierunku studiów lub w ich trakcie. Udział w stażu wykorzystują na potrzeby swoich prac licencjackich i magisterskich.
Sprawdź nasze niedawno uruchomione staże w Ghanie, Kambodży i Peru.
Wszystkie nasze staże obejmują:

  • GVI Leadership Training Course
  • Szkolenia terenowe oraz sprzęt i wyposażenie niezbędne do realizacji stażu
  • Cotygodniowe, indywidualne sesje mentorskie z naszym lokalnym pracownikiem
  • Profesjonalne referencje po zakończeniu stażu

Po udanym stażu uczestnicy mogą otrzymać możliwość pracy w GVI lub wybranych organizacjach partnerskich.

UZYSKAJ ZALICZENIE PRAKTYK NA UCZELNI

Jeśli studiujesz i jesteś zobowiązany do realizacji wakacyjnych praktyk aby zaliczyć Twój rok akademicki, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci uzyskać zaliczenie! Nasze Staże zawodowe nie tylko dają Ci możliwość nauki praktycznych umiejętności, ale mogą również zostać zaliczone przez Twoją uczelnie jako część obowiązkowych praktyk wakacyjnych.

NASZE POZOSTAŁE PROGRAMY

Możesz też dołączyć do jednego z naszych wolontariatów zagranicznych  realizując go w trakcie wakacji lub gap year. W jego ramach może skoncentrować się na się na Ochronie środowiska morskiego lub Ochronie dzikiej przyrody, Nauczaniu, Opiece nad zwierzętami, Wolontariacie z dziećmi lub Wolontariacie budowlanym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH STAŻACH

Lub przeczytaj relacje byłych uczestników naszych staży zawodowych.

WYBIERZ DZIEDZINĘ STAŻU

 

OCHRONA ŚRODOWISKA MORSKIEGO

Jeżeli interesujesz się biologią morza oraz nurkowaniem i wiążesz swoją przyszłość zawodową z tymi dziedzinami, postaw na swój rozwój zawodowy i weź udział w projekcie. Pomóż nam zbierać dane i prowadzić badania. Zapewniamy również profesjonalne szkolenie nurkowe na naszych kursach Divemaster, Instructor Development Course (IDC) oraz Master Scuba Diver Trainer course (MSDT).

OCHRONA DZIKIEJ PRZYRODY

Dołącz do naszych staży w dziedzinie ochrony dzikiej przyrody i zdobądź praktyczne doświadczenia pracy w terenie. Połącz przyjemne z pożytecznym i zwiększ swoje szanse na pracę w dziedzinie, która interesuje Cię najbardziej.

BIZNES & MIKROPRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Praktyki biznesowe za granicą to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w dziedzinie zarządzania i przywództwa. Pomożemy Ci zbudować podstawy Twojej biznesowej pewności siebie rozwijając Twoje twarde i miękkie umiejętności poprzez praktyczne warsztaty biznesowe w środowisku lokalnych mikroprzedsiębiorstw.

NAUCZANIE

Dołącz do naszego projektu nauczycielskiego i rozwiń swoje umiejętności zawodowe ucząc angielskiego w szkołach podstawowych. Dzięki Tobie uczniowie z najmniej uprzywilejowanych rodzin uzyskują możliwość nauki języka angielskiego, stanowiącego przepustkę do lepiej opłacanych stanowisk pracy.

ROZWÓJ SPOŁECZNOŚCI LOKLANYCH

Weź udział w wolontariacie i dział na rzecz dziećmi z rodzin nieuprzywilejowanych w ramach naszych międzynarodowych staży rozwoju społeczności lokalnych. Weź udział w szeregu inicjatyw w zakresie rozwoju edukacji, świadomości zdrowotnej, wzmacniania pozycji kobiet i zrównoważonych praktyk środowiskowych. Zdobądź praktyczne doświadczenie, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

INICJATYWY NA RZECZ KOBIET

Dołącz do stażu, którego nadrzędnym celem jest wzmacnianie pozycji kobiet w społecznościach lokalnych. Zdobywaj praktyczne umiejętności, pomagając kobietom ze społeczności znajdujących się w niekorzystnej sytuacji poprzez edukację, edukację zdrowotną i inicjatywy biznesowe.

OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI

Weź udział w naszych stażach z zakresu Opieki nad zwierzętami i  zdobywaj cenne doświadczenie, pracując z dzikimi zwierzętami na całym świecie. Zyskasz mocny wpis w CV, nauczysz się pracy zespołowej i umiejętności przywódczych, a co najważniejsze - pomożesz potrzebującym zwierzakom.

BUDOWNICTWO

Weź udział w stażach budowlanych i pomóż w renowacji kluczowej infrastruktury obiektów edukacyjnych. Wesprzyj lokalne społeczności pomagając im tworzyć warunki do dobrej edukacji. Popraw swoje umiejętności w zakresie budowy i pracy zespołowej zmieniając jednocześnie świat na lepsze.

ZDROWIE PUBLICZNE

Jedź na Staż w dziedzinie zdrowia publicznego i ucz się bezpośrednio od specjalistów – to wspaniała okazja, by zdobyć cenne doświadczenie, które wpiszesz do swojego CV! Nasze staże koncentrują się na wspieraniu społeczności i przyczynianiu się do wzrostu ich ogólnego standardu opieki zdrowotnej, a także zwiększaniu wiedzy na temat praktyk opieki zdrowotnej.

Nasze Staże