Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

WOLONTARIAT PO 50 -tce

Od ponad 14 lat GVI wspiera wolontariat dedykowany starszym dorosłym i zachęca do odbycia niezwykłej podróży połączonej z pomaganiem. Niezależnie od tego, czy w przeszłości byłeś pracowałeś pomocowo za granicą, czy też planujesz swoją pierwszą taką podróż w ramach wolontariatu, GVI ma ponad 150 różnych projektów wolontaryjnych w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i Australazji, z których wszystkie pozwalają zanurzyć się i eksplorować wyjątkową mieszankę kulturowego bogactwa. Możesz wybierać w projektach skoncentrowanych na ochronie środowiska morskiego i przyrody, opiece nad dziećmi, opiece nad zwierzętami, opiece zdrowotnej czy też nauczaniu.

Jeśli szukasz aktywnych wakacji, zdobyć nowe umiejętności w drodze i połączyć to z pomaganiem innym, GVI może zaproponować Ci projekt idealny na Twój wyjazd zagraniczny. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić świat.

Każdego roku GVI wysyła ponad 2000 osób w ramach wolontariatów za granicą. Jesteśmy dumni z efektów pracy naszych wolontariuszy. Dzięki wdrażaniu długoterminowych i zrównoważonych projektów konsultowanych ze społecznością lokalną, zapewniamy optymalną realizację celów pomocowych i szkoleniowych.

NASZE FILMY I RELACJE BYŁYCH WOLONTARIUSZY

NASZE PROGRAMY