Announcement
TRAVEL UPDATE: Answers to your questions about COVID-19
Select Page

O nas

Założona w 1998 r. Firma GVI prowadzi programy w 21 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Każdy realizowany tam program jest obsługiwany przez naszych wykwalifikowanych pracowników i skonstruowany w oparciu  do 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ. Zapraszamy do udziału uczestników z całego globu. Pomagamy im stać się obywatelami świata, starając się zbudować sieć ludzi zjednoczonych swoją pasją, 

Nasze zaangażowanie w prowadzenie wysokiej jakości programów przyniosło nam uznanie wielu organizacji, takich jak Save The Children, Seychelles  National Parks Authority, a także Stanford, NYU, Duke i Ohio State. Praca naszych pracowników i uczestników jest regularnie prezentowana w renomowanych międzynarodowych i regionalnych publikacjach, takich jak National Geographic, CNN, The Independent i The Sunday Times.

Odpowiedzialność za nasz wkład w zrównoważony rozwój leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Kierujemy się naszymi przede wszystkim naszymi zobowiązaniami etycznymi. Nasze działania nadzorowane są przez specjalnie wyznaczonych do tego pracowników - Oficerów  ds. Ochrony dzieci, którzy są szkoleni przez organizację praw dziecka, ChildSafe. 

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii Bezpieczeństwa i Zdrowia uczestników. Chcąc zachować najwyższe standardy w tym zakresie wszystkie nasze projekty na całym świecie prowadzimy przez naszych własnych pracowników, którzy są gruntownie przeszkoleni i kontrolowani. Na jednego pracownika w terenie przypada nie więcej niż 6 wolontariuszy czy stażystów. Ponadto, wszyscy lokalni dostawcy usług na rzecz uczestników - dostawcy zakwaterowania, wyżywienia, transportu, są równie starannie wybrani i kontrolowani. 

Jesteśmy prawdziwie globalną rodziną połączoną naszym zaangażowaniem w długoterminowy pozytywny wpływ. U podstaw naszego sukcesu leży inwestowanie w autentyczne, znaczące relacje międzyludzkie. Dlatego wzajemny szacunek i zaufanie mają kluczowe znaczenie dla naszej działalności.