Select Page

WOLONTARIAT PODCZAS GAPYEAR

Planujesz wziąć rok przerwy? Świetny pomysł! GVI realizuje wiele wyjątkowych projektów,  które nie tylko dadzą Ci mnóstwo satysfakcji z niesionej pomocy, ale również pozwolą Ci przeżyć niesamowitą przygodę w towarzystwie wolontariuszy z całego świata. Doświadczenia, które wyciągniesz zaowocują swobodą w poruszaniu się w międzykulturowym środowisku, przyjaźniami na całe życie i doprecyzowaniem swoich planów życiowych i zawodowych!

Jeśli już zdecydowałeś, że chcesz być wolontariuszem podczas swojego gapyear, to trafiłeś we właściwe miejsce! GVI prowadzi wolontariaty za granicą w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i Australazji. Dzięki różnorodności prowadzonych projektów  (Ochronie środowiska morskiego, Ochronie dzikiej przyrody, Wolontariacie z dziećmi, Opiece nad zwierzętami, Opiece zdrowotnej oraz Nauczaniu) każdy znajdzie coś dla siebie.

Zostań wolontariuszem na wolontariatach zagranicznych GVI, a odkryjesz niektóre z najbardziej dziewiczych miejsc na świecie, mieszkając i pracując  z międzynarodową grupą wolontariuszy. Będziesz zaangażowany w nasz kluczowe inicjatywy na rzecz ochrony środowiska naturalnego i rozwoju lokalnych społeczności. Jeżeli rok to za długo, wiedz, że możesz wziąć udział w naszych wolontariatach za granicą nawet na okres 2 tygodni. Sam wybierasz czas pobytu!

GDZIE POJECHAĆ NA GAPYEAR

Realizując swój gap year możesz dołączyć do naszych wolontariatów  zagranicznych na okres od 2 tygodni do nawet na 6 miesięcy! Wybór należy do Ciebie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na krótki pobyt skoncentrowany na pomocy innym, czy też wybierzesz dłuższy projekt pomagając i ucząc się wielu miękkich i praktycznych umiejętności jednocześnie, mamy dla Ciebie spory wybór możliwości.

Co powiesz na udział w projekcie Ochrony środowiska morskiego na odległych Seszelach, pomocy w rehabilitacji słoni żyjących na wolności w Tajlandii lub nauczania angielskiego mnichów buddyjskich w Laosie? Oferujemy także programy kombinowane będące połączeniem kilku projektów jeden po drugim, a realizowanych wielu krajach. Sprawdź poniższe projekty i wybierz coś dla siebie!